Naše firma navazuje na své předchozí zkušenosti z technické oblasti a od začátku se profiluje jako specializovaná firma na oblast nakládacích systémů a vratové techniky pro průmyslové použití. Firma je od prvopočátku výhradním zástupcem pro ČR evropského specialisty pro tuto oblast – firmy Crawford ASSA ABLOY, dříve známé po celém světě pod jménem Hafa Alten GmbH. Dnes do skupiny ASSA ABLOY patří kromě značky Crawford (vyrovnávací můstky, vrata) také MEGADOOR - specialista na hangárová vrata, BESAM - automatické dveřní systémy, FAB - zabezpečovací systémy a zámky a mnoho dalších. Firma HAFA je, od svého založení v roce 1959 a od roku 2011 již pod značkou Crawford, synonymem pro nakládací techniku. Kontinuální vývoj a více jak 80 patentů v této oblasti dávají firmě Crawford ASSA ABLOY výrazný náskok před konkurencí a  pozici předního evropského dodavatele. 

 

Cílem je pouze optimální, komplexní, hospodárné a moderní řešení pro uživatele. Servisní zajištění po celém světě.

 

Tyto všechny prvky převzala firma BELTing do svého programu a výsledkem jsou tisíce realizací u nejvýznamnějších obchodních partnerů v ČR. Ve spojení s firmou Crawford je možné vyhovět klientům po celé Evropě i ve světě. 

 

Spoluprací s nejvýznamnějším partnerem z uvedené oblasti, jeho Know – How a plnou firemní podporou, je firma BELTing spolehlivým a stabilním partnerem pro své klienty. Svůj program doplňuje firma BELTing dodávkami od kvalitních a ověřených výrobců jak ze zahraničí, tak i z tuzemska. 

 

Samozřejmostí je cyklus: poradenství – dodávka – montáž – servis záruční – servis pozáruční. Servis záruční i pozáruční je zajišťován po celé ČR z centrály v Praze a ze servisních středisek Praha a Prostějov.

 

Využijte spojení předního evropského dodavatele a jeho zastoupení v ČR. Máme vždy pro Vás optimální a hospodárné řešení Vašeho nakládacího problému nebo řešení na uzavření otvoru.

 

 

 

 

 

Skladový park Zděbrady              Foxconn Pardubice   Phillips Hranice
Tescoma Zlín EPCE Slaný MEAC Slaný
Klinipro Karviná Celestica Ráječko a Kladno                Panasonic Pardubice
Europark Praha Shimano Ostrava  Nábytek Kitzberger České   Budějovice

 

 

 

 

 

 

Kontakt

BELTing, spol. s r.o.

U Plynárny 99
101 00 Praha 10
tel.:+420 267 101 666
tel.:+420 266 311 221
fax:+420 266 311 222
info@belting.cz

 

Back to top